Tek Kollu Şamdan Modelleri

Tek Kollu Şamdan Modelleri

Şamdanlar, zarif ve estetik yapısıyla, insanoğlunu tarih boyunca etkilemiştir. Estetik yapısının vermiş olduğu görsel güzellik, bu gün yemek odası takımlarımızı süslemektedir. Kına gecelerinin en güzel ürünlerinden biri olan şamdan modelleri, yüzlerce modelde üretilmektedir. Romantik gecelerin başkahramanı olan bu aksesuarlar, kendine has bir havaya sahiptir. Mum ışığında yenilen yemekler, ömür boyu unutulmaz. Bu mumlar, şamdan çeşitleri ile etkileyici bir bütünlük oluşturmaktadır.

Şamdan Çeşitleri Göz Kamaştırmaktadır

Tek Kollu Şamdan Modelleri

Bu ürünlerde kullanılan malzemeler çeşitlidir. Metal, cam, gümüş, altın kaplama, seramik ve benzeri birçok malzemeden üretilen şamdanlar, ikili ve dörtlü üretilmektedir. Unutulmaz gecelerin başkahramanı olan bu ürünleri, kargo seçenekleriyle adreslere gönderiyoruz. Şamdan imalatı konusunda profesyonel olan firmamız, kına gecelerine özel olarak da bu ürünleri satmaktadır. Mum ışığında, egzotik bir gece geçirmek için, çok zarif şamdan ürünlerimiz vardır. Herkese uygun şamdan fiyatları ile hesaplı alışverişin merkezi olan firmamız, ödeme kolaylıkları sunmaktadır. Şamdan almadan önce, görülmeye değer, şık ve göz kamaştırıcı modellerimizi görmeden karar vermeyin. İstanbul şamdan imalatı konusunda söz sahibi olan firmamız, pratik, etkili ve hızlı çözümler oluşturmaktadır.

Etkileyici Renkler

Gümüş renk ve altın renk, şamdan modellerinde oldukça meşhurdur. Ayrıca cam şamdanlar ve diğer tek kollu şamdan modelleri yeni modellerle üretilmektedir. Ayaklı, ayaksız, özel figürlü, kadeh, ikili, üçlü, dörtlü, seramikli, mermerli, altın tasarımlı, gümüş tasarımlı ve bakır tasarımlı modellerle piyasada satılan bu ürünler, estetik yapısıyla büyülemektedir. Bu şık tasarımlı aksesuarlarla, hayallerinizdeki yemek odası tasarımlarını meydana getirebilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz için de, etkileyici bir hediye olabilir. Mumluk kısımları özel olan şamdanlar, mum kısımlarındaki özel desen çalışmalarıyla ve ayak kısımlarındaki özel desen çalışmalarıyla mükemmel hale gelmektedir. Hayvan, çiçek ve benzeri birçok figürü, şamdanlarda görebilirsiniz. Özellikle ayak kısımlarındaki sanatsal çalışmalar, gerçekten etkileyicidir. Şamdanları ayakta tutan kısımlar ve muma özel olarak tasarlanan üst kısımlar, sanatsal kıvrımlara sahiptir. Ayaklı üçlü şamdanların taşınması da çok kolaydır. Üçlü olan ve tek bir ayak üzerinde duran tasarımlar, görsel bakımdan en çok tercih edilen modeller içerisinde yer almaktadır.

Tek Kollu Şamdan Modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz