Sünnet Tahtı İmalatı

Sünnet Tahtı İmalatı

Günümüzde eski zamanlardan bu yana yapılan sünnet organizasyonları gün geçtikçe çok daha gösterişli hale gelmiştir. Sünnet organizasyonlarında en çok tercih edilen konsept şehzade, padişah konseptidir. Bu konsepte en çok kullanılan materyallerin başında da sünnet tahtı gelmektedir. Taht olarak tasarlanan sünnet koltuğu imalatı için çocukların konforuna dikkat edilerek genel itibari ile beyaz ya da kırmızı renklerde üretilmektedir ve oldukça büyüktürler. Organizasyon firmalarından rahatlıkla kiralayabilirsiniz. Ayrıca sünnet tahtı satışı yapan imalat firmaları da mevcuttur. Sünnet tahtı imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır.

Sünnet Organizasyonlarında Taht Süsleme

Sünnet Tahtı İmalatı

Sünnet organizasyonlarında süsleme işini organizasyon firmalarına bırakabileceğiniz gibi arzu ederseniz bütün ayrıntılarıyla kendiniz de ilgilenebilirsiniz. Eğer sünnet tahtını beyaz seçerseniz küçük şehzadenizin de kıyafetlerini beyaz seçtiğiniz takdirde taht için fazladan bir süslemeye gerek kalmaz tabi arzu ederseniz beyaz balonlar ve tüller ile kombin yapabilirsiniz. Beyaz saflığın temizliğin simgesi olmasıyla birlikte asil bir renktir. Ve çocuğuna çok asil bir hava verecektir. Ancak çok renksiz kaldığını düşünebilirsiniz. Bu durumda beyaz balonlara mavi balonlar eşlik edebilir ve organizasyon yerinin genel süslemesinde de bu renklere yer verdiğinizde uyum için de bir ortam yakalayabilirsiniz. Ya da yapılacak süslemeye göre taht seçip uyumu sağlamanız da mümkündür. Sünnet kıyafetinin renklendirilmesinde altın rengi ağır basıyorsa kırmızı üzerine altın varaklı bir taht ile bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Organizasyonun yapılacağı yer ile sünnet koltuğu ve diğer süslemelerinin renk uyumu gösterişin artışını sağlayacaktır.

Sünnet Tahtı Fiyatları

Sünnet tahtı fiyatları 900 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir. Fiyatı etkileyen faktörler genel itibari ile malzemenin kalitesi, büyüklüğü ve gösterişliliğidir. Ayrıca yanlarında puf ya da orta sehpa gibi ekler ile fiyatlar değişebilmektedir. İstanbul sünnet tahtı satışı yapan firmalarda çok daha uygun fiyatlarda Bulmanız Mümkündür.

Organizasyonlarda Sünnet Tahtının Kullanımı

Bir organizasyon firması ile anlaştığınızda sünnet töreninizi daha gösterişli hale getirebilirsiniz. Normal bir taht ile organizasyonun yapılmasını istiyorsanız küçük şehzadenizin mehteran marşı ile yeniçeri kostümlü animatörler eşliğinde yürüyerek ya da omuzlarda taşınarak tahta oturtulduğu bir konsept düşünebilirsiniz. Sünnet koltuğunun tahtırevanlı modelleri ile yeniçerilerin omuzlarında içeri getirilip yerine konacağı bir konseptte kullanmanız mümkün olabilir.

Sünnet Tahtı İmalatı ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz