Pasta Arabası Fiyatları

Pasta Arabası Fiyatları

Düğün kına ya da nişan gibi organizasyonlarda yakın zamanlarda sünnetler için de geçerli hale gelen büyükçe pastalar kutlamanın bir parçası haline gelmiştir. Pasta gelin damat ya da sünnet olan çocuk ve ebeveynleri tarafından kesilir ve bu pasta törene katılan tüm davetlilere ikram edilir. Törenlerin önemli bir yerinde bulunan bu pasta kesme törenleri görsellik açısından büyük önem taşır. Pasta arabası olarak adlandırılan pastanın üzerine konularak getirilip götürüldüğü dört ya da daha fazla tekerleğe sahip olabilen gösterişli taşıma aracıdır. Pasta arabası modelleri oldukça zengin figür ve çeşitlere sahiptir. Alt kısmı tel ya da taş detaylarıyla işlenen ve pasta koyulduğunda alt kısımda da görselliği ağır basan birçok model mevcuttur. Bazı pasta arabası çeşitleri oval ya da faytonu andırırken bazı modellerde daha sade ama itinayla hazırlanmış pasta arabaları bulmak mümkündür. Kişilerin isteğine göre de değişen bu modellerde ışıklı pasta arabası dahi bulmak mümkündür. Ayak kısımlarında ya da iç kısımlarında led lambaların yandığı modeller daha şatafatlı modeller olup görsel zenginliğe önem verenler için hazırlanan ürünlerdir.

Pasta Arabası İmalatının Durumu

Pasta Arabası Fiyatları

Pasta arabası imalatı zor bir süreci kapsar. İnce ince ayrıntıların ve işlemelerin çok fazla olduğu bu imalat süreci zor olduğu kadar ciddi sabır ister. İnce ince tellerin bükülmesi ya da birbirine bağlanması işlemleri büyük bir emek ister. Pasta arabası fiyatları bu yoğun emek göz önüne alındığında ürüne göre değişebilmektedir. Pasta arabası yaparken sağlamlık da göz önüne alınmalıdır. Bu tip organizasyonlar insanların hayatında büyük önem taşıdığı için arabanın yapımından kaynaklı pastanın devrilmesi ya da şeklinin bozulmasını önleyici önlemler almak telafisi mümkün olmayan hatalar yapmamak adına özenli bir çalışma ister.

Papatya desenli baklava desenli, örgü modelli ya da kristal taş kaplamalı modeller pasta arabalarında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Genellikle dikdörtgen olan pasta arabası modellerinde farklılık yaratmak isteyen organizasyon sahipleri yakın zamanda oval ya da dikdörtgen olmayan diğer modellere yönelebilmektedirler. Bu modellerde ön kısma çiçek konulan ve daha gösterişli bir görümüne sahip olan modeller bir kat daha fazla talep görmektedir.

Pasta Arabası Fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Related Post

Yorum Yaz