Kına Tahtı Ve Aksesuarları

Kına Tahtı Ve Aksesuarları

Son zamanlarda özellikle organizasyon firmalarının çalışmaları sonucunda, kına geceleri de oldukça şık dekorasyonlar ile süslenmektedir. Kına organizasyonlarının olmazsa olmazı, gelinler için Kına Tahtı modelleridir. Oldukça şık ve Osmanlı tarzını yansıtan varaklı yapıları ile gelinleri, gelin olmanın dışında sultan gibi gösteren, Kına Tahtı Modelleri, farklı renk ve model seçenekleriyle beğenilere sunulmuştur. Kına tahtlarında, seçim tamamen zevk ve beğeniler üzerine kuruludur. İstenilen renk ve model seçenekleri ile hem kına organizasyonunun konseptine göre hem de zevklerinize göre bir uyarlama yapabilirsiniz. Özellikle, kına kıyafetlerine uygun olarak daha çok kırmızı ve bu tonlardaki renklerin hakim olduğu kına taht modelleri, ihtişam ve aksesuarlar ile birlikte fiyat değişimlerine uğramaktadır. Kına Tahtı Fiyatları, tek oluşuna, geniş salonlar ile kullanım durumuna ya da aksesuarlarla birlikte kombin durumuna göre değişmektedir. Kına tahtına kiralama ya da satın alma yöntemlerine göre de farklı fiyat avantajları sunulmaktadır.

Kına Tahtı Aksesuarları Nelerdir?

Kına Tahtı Ve Aksesuarları

Genel olarak Kına Tahtı Ve Aksesuarları, kına tahtı, şamdan, puf, gelin yolu ve takı sandığı gibi dekoratif aksamlarla birlikte kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak puf sayısını ya da şamdan sayısını değiştirebilirsiniz. Ayrıca, Şamdan Modelleri ile Şamdan Çeşitleri arasında da zevkinize göre değişiklikler yapabilirsiniz. Zevkinize uygun kına taht modellerini firmamız aracılığıyla sağlayarak, dilerseniz organizasyon şirketleri yardımıyla dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Kına tahtının aksesuarlarla birlikte kullanımı, ihtişamı ve zarafeti gece boyunca üzerinizde taşımanızda da yardımcı olacaktır. Ayrıca, kına gibi organizasyonlarda takı sandığının da oluşu güvenlik açısından oldukça avantajlıdır. Bu avantajı, görsel olarak dekorasyonla birleştirerek, konseptinizi güçlendirebilirsiniz. Kına tahtı tek olarak fiyatlandırıldığı gibi Şamdan Fiyatları da çeşitlerine ve modellerine göre farklılık göstermektedir.

Kına Tahtında Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kına Tahtı Renkleri genel olarak, geleneksel renk dokusuna bağlı kalınarak, kırmızı tonlarında modellenmektedir. Fakat, istek ve zevklerin farklı oluşu nedeniyle kırmızı, pembe, mor gibi pek çok kına tahtı ve aksesuarı İstanbul Kına Tahtı firmamızdan temin edilebilir. Kına organizasyonlarının belirlenen ve en çok tercih edilen rengi kırmızıdır. Diğer aksesuarlar da uyumlu olması açısından kırmızı renklerinde kullanılır. Fakat, kına kıyafetine ve organizasyonların tercihine göre kına taht rengini değiştirebilirsiniz. Konu ile ilgili tüm desteğe ve kına taht modellerine Harem dekor aracılığıyla ulaşarak, en trend taht model ve aksesuarlarına firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Farklı renk çeşitleri ve uygun avantajlarla Harem dekor, gelinlerin sultan gibi görünmesinde yardımcı olacaktır.

Kına Tahtı Ve Aksesuarları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın