Kına Tahtı Satın Alma

Kına Tahtı Satın Alma

Düğün günlerimiz, bizim için son derece önemlidir. Ömrümüzün sonuna kadar unutamayacağımız günlerdir. Kına gecesi için, özel aksesuarlar, her zaman için bu özel günlerin çok daha güzel bir şekilde geçmesini sağlayacaktır. Kına tahtı ürünleri, bu aksesuarlar içerisinde, en gözde ürünler içerisinde yer alır.

Misafirleri Etkileyin

Kına Tahtı Satın Alma

Etkileyici ve bir o kadar güzel bir kına gecesi için, gösterişli ürünleri tercih etmekteyiz. Bu ürünler içerisinde, kına tahtı modelleri, tercih edilebilir. Yuvarlak tasarımlar, kalpli tasarımlar, salıncaklı tasarımlar, Osmanlı tahtı tasarımları, Hint tahtı tasarımları, tüllü ve cibinlikli tasarımlar, bu kategoride üretilen ürünler içerisinde yer almaktadır. İstanbul kına tahtı kategorisinde, Osmanlı saraylarındaki kına geceleri gibi bir kına gecesi yaşamak için, birbirinden güzel kına tahtı modellerini tercih edebilirsiniz. Fiyatlandırma işlemi de oldukça farklıdır. Fiyatlandırmada, tekli veya çoklu modeller, ek aksesuarlar, fiyatlandırmada etkili unsurlar içerisindedir.

Takım Olarakda Satılmaktadır

Tek olarak sipariş edebileceğiniz bu ürünler, ayrıca, takım olarak da kına tahtı fiyatları kategorisinde, satışa sunulmaktadır. Takım olarak satılan ürünler içerisinde, def, puf, yastık, kafes, çerçeve ve benzeri birçok model bulunmaktadır. Kına tahtı aksesuarları renk ve tasarım bakımından, taht ile aynı olacak şekilde üretilmektedir. Göz kamaştıran özellikleriyle, aradığınız mükemmel özelliklere sahip olan kına tahtı renkleri seçeneği, aradığınız mükemmel özelliklere sahiptir.

Görkemli Bir Düğüne Hazır Olun

Taht modellerinin çeşitliliği karşısında, seçme zorluğu yaşayabilirsiniz. Oldukça etkili özelliklere sahip olan bu taht modelleri, birinci sınıf özelliklere sahiptir. Günümüz teknolojisiyle üretilen ve ferforje sanatının inceliklerini sergileyen bu ürünler, sultanların kına geceleri örnek alınarak imal edilmiştir. Şamdan modelleri de, kına gecelerinin en güzel dekorlarından biridir. Bu kategoride üretilen şamdanlar, birinci sınıf özelliklere sahiptir. Şamdan fiyatları da, kullanılan malzeme ve işçiliğe göre farklılık göstermektedir. İstediğiniz bütün şamdan çeşitleri, internette bulunmaktadır. İnternetten, bütün modelleri sipariş edebilirsiniz.

Osmanlı çizgileri yanı sıra, Hint çizgileri, kına tahtı modellerinde görünen özellikler içerisindedir. Kına tahtı modellerinin mükemmel ve etkili görsel özellikleri, göz kamaştırıcıdır. Ucuz kına tahtı modellerini de kapsayan etkili kataloğumuz, istediğiniz bütün modelleri bulundurmaktadır. Harem Dekor firması, kına tahtı yapımı işlemlerinde, kaliteli malzeme ve konusunda uzman olan ustaları tercih etmektedir.

Kına Tahtı Satın Alma ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz