Kına Tahtı Kiralama

Kına Tahtı Kiralama

Kına tahtı modelleri, Osmanlı saraylarının günümüze taşınmış halidir. Osmanlı sultanlarının düğünlerinde, özellikle kına gecelerinde, özel tahtlar temin edilirdi. Kına gecelerinde, gelin adayına ve çevresindeki bayanlara özel dekorlar hazırlanırdı. Bu muhteşem dekorlar, kına tahtı çalışmalarıyla, günümüze taşınmıştır.

Bir Çok Renk ve Desende Üretilmektedir

Kına Tahtı Kiralama

Kına tahtının mükemmel renk ve desen çalışmaları, oldukça göz kamaştırıcıdır. Oval, kalpli, köşegen ve özellikle salıncaklı İstanbul kına tahtı modelleri, en çok tercih edilen modeller içerisindedir. Bu ürünlerde, puf, def, kafes ve sehpa gibi eşyalarla takım halinde satılabilmektedir. Kına tahtı fiyatları, bu ürünlerin takım veya tek olması ile doğru orantılıdır. Kullanılan malzeme ve kullanılan işçilik, fiyata yansımaktadır. Oldukça renkli olarak üretilen bu ürünler, sarı ve gümüş yaldızlı çalışmalarla, göz kamaştırıcı hale getirilmektedir

Kumaşlar Göz Kamaştırıcı

Kullanılan kumaşlar, canlı renklere ve göz kamaştırıcı özelliklere sahiptir. Kına tahtı renkleri tercihleri, genellikle çok canlı olan renklerden tercih edilmektedir. Kumaşlar, simli ve parlak özelliklere sahip. Bu özelliklerle üretilen kına tahtı aksesuarları, etkili bir takım oluşturmaktadır. Unutulmaz kına gecelerinin özel aksesuarları içerisinde yer alan bu ürün, bir siparişle kapınıza gelmektedir. Kına tahtı modelleri kategorisinde, istediğiniz bütün modeller üretilmektedir.

Tek kişilik, kafesli, tüllü, cibinlikli, opsiyonel, ferforje, hilal dekorlu, 2 kişilik,3 kişilik, gölgelikli, puf takımlı, padişah tahtı, sünnet tahtı, kına tepsili, kalpli, oval, Osmanlı tarzı ve Hint tarzı gibi modellerde üretilmektedir. Ayrıca şamdan modelleri de özel olarak üretiliyor. Ahşap, metal ve cam özellikli şamdan modelleri, kargo seçeneklerine sahip. Şamdan çeşitleri, tekli ve çoklu modellerde üretilmektedir. Özel günleriniz ve kına geceleriniz için istediğiniz modellerde üretilmektedir. Şamdan fiyatları, kullanılan malzemeye göre değişmektedir.

Unutulmaz Bir Kına Gecesi Yaşayın

Görkemli bir dekorla, misafirleri etkilemek istiyorsanız, yapmanız gereken, mükemmel dekor çalışmalarını tercih etmektir. Ucuz kına tahtı çeşitleri içerisinde, istediğiniz modelleri, rahatlıkla bulabilirsiniz. Renk ve tasarım bakımından, çeşitlilik bakımından, aradığınız bütün modelleri tedarik edebilirsiniz. Kına tahtı yapımı konusunda uzman olan Harem dekor, istediğiniz bütün taht modellerini, kolay bir şekilde sipariş edebilmektedir. Unutulmaz ve etkileyici bir kına gecesi için, etkileyici modellerle üretilen taht çeşitlerini değerlendirerek, satın alabilirsiniz.

Kına Tahtı Kiralama ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz