Kına Aksesuarları Satışı

Kına Aksesuarları Satışı

Çok mutlusunuz ve sizi bekleyen bir düğün var. Görkemli bir kına gecesi hazırlamak istiyorsunuz. Bütün kına malzemelerini incelediniz. Kına tepsisi, sepeti ve sandığı gibi birçok ürünlerin yanı sıra, kına tahtı aksesuarlı imalatı ürünlerini de tek tek incelediniz. Sizin için en uygun ürünleri seçerken, diğer kına aksesuarları çeşitlerinde, renk ve tasarım bakımdan uyumluluğa dikkat etmelisiniz. İstanbul kına aksesuarları ve Kına tahtı ürünlerini tercih ederken, uyuma dikkat etmelisiniz. Böylece rüya gibi bir kına gecesi yaşayabilirsiniz.

Kına Tahtı ve Takımı

Kına Aksesuarları Satışı

Bu tahtlarda değişik tasarımlar kullanılmaktadır. Kalpli, salıncak, Osmanlı tahtı, Hint tahtı, sünnete özel taht, tüllü modeller, gölgelikli modeller, oval modeller ve ferforje modeller, en çok tercih edilen modellerdir. Altın sarısı ve gümüş beyazı ile üretilen bu ürünler, Osmanlı saraylarının kına gecelerini yaşatacaktır. Simli modeller ve canlı renklerle oluşturulan kaliteli çalışmalar, tasarım uyumlu üretilmektedir. Kına aksesuar satışı kategorisinde, puf, sehpa, sandık, kafes, def ve minder gibi birçok ürün vardır. Bazı modeller ihtişamlı şamdan dekorlarıyla desteklenmektedir. Her genç kızın bir hayali vardır. Genellikle masal gibi bir düğün isterler. Kendilerini prenses, damat beyi de prens olarak hayal ederler. Kına tahtı çalışmalarımızla bu hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Prenseslere layık bir organizasyon hazırlıyorsanız, kına tahtı modelleri ürünlerimizi incelemeden noktayı koymayın.

Misafirlerinize Unutulmaz Bir Gece Yaşatın

İkramlar ve dekor, misafirlerinizi etkileyecek ayrıntılardır. İyi bir salon kiraladığınız zaman, kına tahtı ürünlerimizi ihmal etmeyin. Takım özelliğine sahip kına minderleri ürünleriyle, kaliteli bir kına gecesi yaşayabilirsiniz. Fiyatlandırmada belli kriterler tercih edilmektedir. Bu kriterler, tek kişilik veya iki kişilik olması, kullanılan işçilik, tahtın büyüklüğü ve takımı oluşturan malzemenin sayısıdır. Kına gecesine özel çalışmalarında bütün ayrıntıları düşünürken, kına pufu modellerini de hesap edin. Renk özellikleriyle göz kamaştırıcı olan bu kına tahtı ürünleri, kına tülleri ile görsel mükemmelliğe sahiptir. Bu ürünler, aynı zamanda ortopedik özelliklere sahiptir. İnsan yapısına uygun tasarlandığı için, uzun süre oturduğunuz zaman bel ağrısı gibi durumlar meydana gelmez. Ayak tasarımları özeldir ve sağa, sola yalpalamaz. Yeri iyi kavrayan ayak tasarımlarıyla, rahat bir oturuş sağlar.

Kına Aksesuarları Satışı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz