Kaliteli Kına Tahtı

Kaliteli Kına Tahtı

Kına gecesi organizasyonunun vazgeçilmezi olan kına tahtı modelleri ihtiyaca göre satın alınabileceği gibi kiralanabilir de. Gelin adaylarının ellerine kına yakma işleminin yapıldığı seramoni esnasında oturduğu modellerin son derece havalı ve gecenin temasın uygun olarak hazırlanması istenir. Modern ve aynı zamanda da ihtişamlı kına tahtı seçenekleri, gelinin kına gecesinde giyeceği kıyafete uygun renklerle süslenebilir. Genel olarak bakıldığı zaman tüller ve parlak aksesuar malzemeleriyle zenginleştirilen oturma gruplarının yan kısımlarında da davetliler için ufak tabura ya da minderler yer alır.

Hayaller Gerçeğe Dönüşüyor

Kaliteli Kına Tahtı

Düğün töreninden önceki en anlamı gece olarak görülen kına gecelerinde her ayrıntının dikkat çekici olması istenir. Kına tahtı aksesuarları törenin yapıldığı mekanın yanı sıra, çalan müziklerden yapılacak ikramlara, gelin adayının kıyafetinden aydınlatma malzemelerinin seçimine kadar geniş bir yelpazede değerlendirilir. İstanbul kına tahtı hizmeti veren şirketler üzerinden satın alma ya da kiralama ihtiyaçları karşılanabilir. Kına tahtı fiyatları seçilen model ve özellikler göz önüne alınarak belirlenir. Farklı ve geniş bir fiyat aralığında bulunan hizmetlerin bir kısmı da paket olarak fiyata dahil edilir. En çok tercih edilen kına tahtı renkleri arasında; fuşya, kırmızı, saks mavi, bordo ve altın ve dore sayılabilir. Açık pembe, koyu mor ve yeşil tonları özellikle çiçeklerle bezenmiş modellerde çok sık kullanılır.

Kına Şamdanlarıyla Ortama Fark Getirebilirsiniz!

Kına organizasyonları genel olarak loş ortamlarda gerçekleştirilir. Bu davette ortama renk ve hava katan en önemli aksesuar seçimi şamdan modelleri olarak dikkat çeker. Organizasyonun bütünüyle uyumlu olması tercih edilen ışıklandırma seçenekleri, ortamın büyülü ve geleneksel bir şekilde görünmesi için son derece önemlidir. Hafif üzüntülü ve aynı zamanda da eğlenceli geçmesi istenen kına gecelerinde özellikle gelin adayına kına yakıldığı esnada kullanılan şamdanlarla aydınlanma sağlanır. Kullanılacak şamdan çeşitleri önceden belirlenerek temaya uygun olarak süslenebilir.

Seçilen model ve kullanılacak adede göre belirlenecek olan şamdan fiyatları organizasyon bütçesi içinde önceden değerlendirilmelidir. Harem dekor kına gecelerinin istenen şekilde yaşanabilmesi ve özel hatıralarla dolu olması için 0 müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle sektörde fark yaratır.

Kaliteli Kına Tahtı ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz