İstanbul Kına Tahtı Fiyatları

İstanbul Kına Tahtı Fiyatları

Kına Tahtı, Osmanlı saraylarını kına salonuna veya evinize getiren çalışmalardır. Kalpli, oval, salıncak, Hint, padişah ve tüllü kına tahtı modelleri ile üretilmektedir. Kına gecelerinizin mükemmel olması için tasarlanan bu göz alıcı ve etkileyici ürünler, her genç kızın hayalidir. Tek olarak satılan bu ürünler, takım olarak da satılmaktadır.

En İyi Kına Gecesi Dekoru

İstanbul Kına Tahtı Fiyatları

Kına geceleri, bayanların kendi aralarında organize ettiği bir gecedir. Bu geceye özel birçok kına malzemesi vardır. Bu malzemeler içerisinde en ihtişamlısı, kına tahtı ürünleridir. Şehzadelere özel hazırlanan, kırk gün kırk gece süren masalsı kına gecelerinde kullanılır. Unutulmaz bir kına gecesi için özel hazırlanan kına tahtı çeşitleri, özel olarak hazırlanmaktadır. Canlı renkler ve simli kumaşlar, bu ürünlerde vazgeçilmez detaylardır. Mor, pembe, beyaz ve mürdüm renkler hakimdir. Ferforje çalışmaları, kumaş renkleri ile görsel olarak bütünlük oluşturmaktadır. Genellikle altın sarısı ve gümüş beyazı tercih edilmektedir. İki kişilik salıncak modeller, kına tahtı fiyatları kategorisinin en meşhur modelleridir. En çok beğenilen tasarımlar kalp tasarımlı çalışmalardır. Takım olarak satılan kına tahtı modellerinde, def, puf, kafes, minder ve mumluk gibi tasarımlar vardır. Bu tasarımlar, kına tahtının kumaş rengi ve dizayn özellikleri ile uyumlu bir şekilde tercih edilmektedir. Özellikle grup şeklinde gerçekleşen ezgi programlarında tercih edilir. Gelinin çevresindeki kızlar da, dekora uyumlu giyinebilir. Bindallı ürünleriyle uyumlu olan bu ürünler, sizi Osmanlı saraylarının ihtişamlı havasına götürecektir.

Özelliklerine Göre Fiyatlandırılır

Bu kategoride fiyatlandırma, iki kişilik, tek kişilik ve takım özellikleri önemli rol oynamaktadır. Tasarımın detayları ve kullanılan işçilik, İstanbul kına tahtı satışı işlemlerinde etkilidir. Eklenti ve detayların çokluğu da, fiyatı belirlerken dikkat edilen hususlardır. Birinci sınıf bir düğün organizasyonda kına tahtı İstanbul taht imalatı olmazsa olmazdır. Her karesi, ömrünüzün sonuna kadar unutulmayacak düğün organizasyonlarında, kına tahtlarına da yer vermelisiniz. ‘Acaba sağlam mı?’ diye düşünmeyin. Tek gecelik bir ürün değildir. Görsel özelliklerinin mükemmel olmasının yanı sıra, oldukça sağlam özelliklere sahiptir. Ödeme ve kargo seçeneklerinin geniş olması nedeniyle, kısa zamanda adrese teslim edilmektedir. Her yıl yeni modellerle ve renklerle, göz kamaştırıcı ürünlerimizi takip edebilirsiniz.

İstanbul Kına Tahtı Fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz