İkinci El Kına Tahtı

Uzman kadro ile mükemmel kına tahtı modellerini sizler için üreten firmamız, en mutlu gününüzde, mükemmel bir dekora sahip olmanızı sağlamaktadır. Düğün malzemeleri kategorisinin en gösterişli ürünü olan tahtlar, kına tahtı ve sünnet tahtı kategorilerinde üretilmektedir.

İkinci El Kına Tahtı

İkinci El Kına Tahtı

Parlak, kadife ve simli kumaş özellikleri, ferforje sanatı ile yapılan kolçaklar ve sırt kısmı, tül ve cibinlik ayrıntıları, salıncak modeli, yuvarlak ve kalpli modeller, iki ve üç kişilik tahtlar, bu ürünün özellikleri içerisindedir. İstanbul kına tahtı üreticisi olarak, birçok model üretmekteyiz. Renk bakımından, kırmızı, lila ve pembe gibi renkler ağırlıklı kullanılmaktadır. Özellikle tahtla beraber takım olan aksesuarlar da, özel olarak üretilmektedir. Aksesuar ve artı özellikler kına tahtı fiyatları belirleyici rol oynamaktadır. Renk seçenekleri ise oldukça farklıdır. Parlak ve göz kamaştırıcı renk yapısı, her zaman için önemlidir.

Aksesuarlar Farklılık Göstermektedir

Tef, puf, yastık, kafes, kına tepsisi ve çerçeve gibi aksesuarlardan oluşan takımla, kına tahtının görkemi artmaktadır. Gelin ile birlikte ezgi söyleyen ve def çalan kızlar için, şamdan modelleri kategorisinde, özel aksesuarlar eklenmiştir. Şamdan modelleri, belirleyici özellikler, aksesuar ve tahtın özellikleridir. Tek kişilik normal bir taht, kafesli veya salıncaklı bir tahta göre biraz daha hesaplı olur.

En İyi Renk Seçenekleri

En iyi renk seçenekleriyle imal edilen kına tahtı ürünleri, profesyonel özellikleriyle tercih edilen ürünlerdir. Görkemli ve renk bakımından oldukça cazip olan kına tahtı renkleri, özel olarak seçilmektedir. Gösterişli bir tasarımda, sönük renklerin bir önemi yoktur. Bu nedenle kına tahtı modelleri içerisinde, görkemli görünüş, son derece önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sizin İçin Üretiyoruz

Estetik ve zarif yapısıyla tercih edilen ürünlerimiz, aksesuar kategorisinin en seçkin ürünleri içerisinde yer almaktadır. Kategorisinin en görkemli kına tahtı aksesuarları ve ürünleri içerisinde yer alan çalışmalar, görkemli model çalışmalarında tercih edilen Kına tahtı modelleri ürünleri içerisindedir. Cazip ve uygun olan şamdan fiyatları her keseye uygun özelliklere sahiptir. Fiyat özellikleri bakımından oldukça kaliteli ve oldukça üst seviyeye sahip ürünlerdir. Şamdan çeşitleri kategorisindeki ürünlerde, kullanılan malzeme ve işçilik, üst düzey kaliteye sahiptir. Ucuz kına tahtı tercihleri de oldukça kalitelidir. Kaliteyi ucuza mal eden firmamız, kına tahtı yapımı söz sahibidir. Bu konuda Harem Dekor ile irtibata geçebilirsiniz.

İkinci El Kına Tahtı ile ilgili detaylı bilgi almak için Harem Dekor ile iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz