Harem Dekor Supla Modelleri

Harem Dekor Supla Modelleri

Özel davetlerde kurulacak sofraların şanına yakışacak şekilde dizayn edilmesi gerekir. Bu aşamada devreye dekoratif supla modelleri girer. Tabakların altında, orta servislerle birlikte ya da şamdanların altında kullanılacak olan suplalar sayesinde yaratıcı, şık ve günün anlam ve önemine yakışır masalar hazırlanabilir. Farklı malzemeler, renk tercihleri ve şekillerde hazırlanan supla modelleri yardımıyla sofra düzeni en iyi şekilde sağlanabilir.

Şık davetlerin vazgeçilmez bir parçası olan suplalar, kişilerin kendi sınırları bilmesi için de yardımcıdır. En çok tercih edilen supla çeşitleri arasında yuvarlak olanlar gelmekle birlikte dikdörtgen ve asimetrik modeller de kolaylıkla kullanılabilir. Taba kenarından en az 3 cm daha geniş olması gereken modellerin tabak şekliyle aynı olanları bütünlük sağlanması için ilk olarak akla getirilmelidir.

Suplaların Kullanım Amacı Nedir?

Harem Dekor Supla Modelleri

Desensiz tabaklara renk katmak ve masaların özel bir görünüme bürünmesini sağlamak için kullanılan suplalar, renkli malzemelerle kullanılacağı zaman tezat renklerin tercih edilmesi gerekir. Simli ucuz supla modelleri özellikle kına gecesi, nişan veya özel bir anlamı olan gecelerde tercih edilir. Yemek sonuna kadar sofradan kaldırılmaması gereken ürünler, kullanım amacına bağlı olarak çok zengin yardımcı malzemelerle süslenebilir.

Kiralamanın yanı sıra supla imalatı hizmeti de veren ekiplerimiz, yemek organizasyonlarının şık ve modern görünmesi için belirlenen temayla uyumlu ürünler hazırlayabilirler. Ahşaptan cama, bambudan bakıra, keçeden porselene kadar farklı materyaller ile hazırlanan suplalar, etkinliklerin unutulmaz bir anı olarak kalması için akla gelen ilk malzemeler arasında sayılabilir.

Kiralama Hizmetlerinin Avantajları

Özel günler müşteriler için hayatlarında bir kere yaşansa da organizasyon hizmetleri veren firmamız için yenilikçi ürünler devamlı olarak kullanılır. Bir kere kullanılacak ve daha sonra bir kenara atılacak malzemeler arasında yer alan supla fiyatları verdiğimiz kiralama hizmetleri kapsamında uygun olarak temin edilebilir.

Masa kiralama malzemelerinin yanı sıra; sandalye, catering ekipmanı, kına tahtı kiralama, ses sistemi ve sahne-ışık kiralama hizmetleri de veren firmamız özel günlerin layık olduğu kadar şatafatlı ve görkemli olması için gelen talepleri değerlendirmeye alır. Bir süsleme hizmeti olarak değerlendirilmesi gereken supla kiralama hizmetleri için siz de ekiplerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Harem Dekor Supla Modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Related Post

Yorum Yaz