En İyi Kına Tahtları

En İyi Kına Tahtları

Kınasız düğün olmaz. Ömrümüzün sonuna kadar unutamayacağımız bir gün olan düğün günü, özel olarak hazırlanmaktadır. Özellikle kına organizasyonlarında söyleyecek ezgiler, önceden belirlenir. Kınalar ve mumlar hazırlanır. Kına gecesine özel kıyafetler ve kaftanlar hazırlanır. Kına Tahtı modelleri, bu geceye renk katan özel aksesuarlardır. Sultanlara layık bir düğün için, İstanbul Kına Tahtı modelleri tercih edilmelidir.

Renk ve Modeller

En İyi Kına Tahtları

Renk özellikleri bakımından üst düzey özelliklere sahip olan Kına Tahtı Modelleri, özellikle kalpli ve salıncaklı modelleriyle, göz kamaştırmaktadır. Salıncaklı ve kalpli modellerin yanı sıra, birçok modelde üretilmektedir. Kına Tahtı Fiyatları kategorisinde, belirleyici unsurlar, model, aksesuar sayısı ve kaç kişilik olduğudur. Bu özelliklere göre, fiyat belirlenmektedir. Kına Tahtı Renkleri ise, dış çerçeve ve aksesuarlara göre düzenlenmektedir. Kadife ve simli kumaşlar ağırlıkta kullanılırken, canlı ve etkileyici renkler, tercih edilmektedir. Fiyatta diğer bir belirleyici unsur, Kına Tahtı Aksesuarları çeşitleridir. Bu aksesuarlar, puf, def, kafes, kına tepsisi, sandık ve fotoğraflık gibi ayrıntılardır. Özel minderler, kına gecesi özel programı hazırlayan genç kızlar içindir. Bu kategoride, salıncaklı, kalpli, oval ve Osmanlı tarzları, öncelikle göze çarpan modellerdir.

Hayalinizdeki Düğünleri Yaşayın

Kırk gün kırk gece padişah düğünleri gibi, unutulmaz düğünleri hayal edenler için, kına tahtı modelleri yanında, ayrıca Şamdan Modelleri de üretilmektedir. Gümüş, bakır ve altın renk tasarımları yanında, ahşap ve metalik modeller de üretilmektedir. Tekli ve çoklu modellerle, göz kamaştıran Şamdan Çeşitleri özel dekor çalışmalarına uygundur. Özel malzemeden üretilen bu üstün özellikli aksesuarlar, kargo seçenekleriyle adrese gönderilmektedir. Şamdan Fiyatları tespiti işlemleri ise, öncelikle malzeme ve model özelliklerine göre yapılmaktadır. Herkese göre kına tahtı üretilmektedir.

Ucuz Kına Tahtı modellerini de tercih edebilirsiniz. Herkese göre kına tahtı modeli bulunmaktadır. Kına Tahtı Yapımı konusunda uzman olan konusunda uzman firmamız, aradığınız bütün modelleri imal etmektedir. Ferforje modellerden, tüllü modellere ve Hint modellerinden, Osmanlı modellerine kadar, bin bir çeşit kına tahtı modelini, Harem Dekor farkıyla tercih edebilirsiniz. Firmamız, göz kamaştıran renk ve tasarımlara sahip olan bu kına tahtı modellerini, pratik ve hızlı bir şekilde adresinize göndermektedir.

En İyi Kına Tahtları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın